Start HTML5 Template

ВОРІТНІ СИСТЕМИ ЛЬВІВ

Start HTML5 Template

Конструкції зі складними стулками, виготовленими з сендвіч-панелей, мають неабиякий попит серед автовласників. Вони являються найбільш оптимальним та функціональним рішенням для захисту гаража. Підйомні ворота на пульті не випускають тепло з приміщення, запобігають проникненню шуму та відрізняються стильним зовнішнім виглядом. «Сендвічі», з яких складаються полотна, виготовляють зі сталевих листів, що зазвичай мають товщину 0,45 мм. Їх з’єднують між собою для утворення міцних каркасів, які потім рівномірно та щільно заповнюють пінополіуретаном. Панелі, що зроблені з надійних матеріалів, мають велику стійкість до механічних пошкоджень. Товщина секцій може становити 40, 45 чи 60 мм у залежності від моделі та виробника в’їзної системи.

Автоматичні ворота в гараж у Львові

Start HTML5 Template

Дизайн воріт під стелю обирає клієнт: для забарвлення стулки доступно безліч кольорових рішень, включаючи нестандартні відтінки. Панелям можна надати текстуру дерева, штукатурки і не тільки. Досить привабливо виглядають конструкції з секціями, формованими під фільонку та V-профіль, також на вибір надаються різноманітні типи гофрів. Якщо ви бажаєте стати власником ексклюзивного виробу, ми можемо запропонувати нанесення будь-якого зображення на полотно (з використанням методу друку). В якості додаткових прикрас виступатимуть декоративні наліпки, LED-підсвітка, панелі з панорамним склінням та невеликі вікна.

Ще однією перевагою воріт із сендвіч-панелей стає їх оптимальний робочий потенціал. Правильно підібраний механізм балансування не тільки забезпечить стабільне функціонування системи, а й надасть можливість користуватись в’їздом дуже довго. Для конструкцій, які будуть експлуатуватись щоденно та інтенсивно, варто обирати торсіон з ресурсом 20 000 – 25 000 циклів. Інший варіант – це пружини розтягування, що розраховані на 15 000 підйомів та опускань секційної стулки.

В інтернет-магазині vsd-vorota.com.ua ви можете придбати функціональні брами виробництва Hormann (Німеччина), Kruzik та Doorhan (Чехія), Wisniowski (Польща), Ryterna (Литва) та Alutech (Білорусь).

Start HTML5 Template

Жалюзійні ворота

Start HTML5 Template

Гаражні ролети можуть стати альтернативою секційній системі у випадку, якщо параметри приміщення не підходять для її установки. Рулонні вироби відрізняються компактністю та легкістю в монтажі. Особливості конструкції дозволяють закріплювати її безпосередньо у прорізі, а також з зовнішньої або внутрішньої сторони приміщення. Виготовлення рулонних воріт на замовлення пропонують заводи Дорхан та Алютех. Полотна збирають з алюмінієвих профілів пінозаповненого чи екструдованого типу та фарбують їх в будь-який відтінок RAL за бажанням клієнта. Гарантія на вироби становить 5 років.

Консольні та розпашні ворота у двір

Start HTML5 Template

«ВОРІТНІ СИСТЕМИ» займаються індивідуальним виготовленням в’їзних конструкцій, полотна яких можна заповнювати різними матеріалами. Бюджетний варіант – зашивка профільним листом, на який наносять захисне полімерне покриття. Не дивлячись на невисоку ціну, він відрізняється стійкістю до зносу та довговічністю – при коректному поводженні зі стулками вони прослужать не один десяток років. Велику популярність мають автоматичні відкатні ворота з фільонки. Їх основні переваги – стильний дизайн, жорсткість та відсутність схильності поверхні до появи подряпин. Особлива фарба, якою обробляють формоване полотно, не реагує на вплив кліматичних умов, а також додатково зміцнює метал та захищає його. На нашому сайті можна замовити ворота з сендвіч-панелей для приватного будинку від Alutech і Doorhan. Міцні секції матимуть невелику вагу, тому для управління стулкою не знадобиться багато зусиль. Пінополіуретанове заповнення, що має щільність 46-47 кг/м³, робить панелі стійкими до вітрових навантажень. Для «сендвічів» пропонується широкий вибір декорів, тож їх можна оформити згідно зі стилістикою будинку та двору. Якщо ви хочете придбати вуличні оцинковані ворота преміум-класу, зверніть увагу на асортимент виробів від Wisniowski. Дизайнерські конструкції наділено найкориснішими функціями, які зроблять користування в’їздом максимально зручним та безпечним.

Ворота для підприємств

Start HTML5 Template

В’їзні системи великих розмірів, що розраховані на інтенсивну експлуатацію в особливих умовах, пропонують бренди Hormann, Ryterna, Doorhan, Wisniowski та Alutech. Промислові ворота підходять для установки на заводах, у цехах та складських приміщеннях, на станціях технічного обслуговування, в ангарах тощо. Для їх виготовлення зазвичай застосовуються сендвіч-панелі, які оснащують прозорими вставками в разі необхідності. Для того, щоб запезпечити зручний вхід для персоналу, конструкції можна обладнати врізними хвіртками. Строк безперебійної роботи системи визначається потенціалом урівноважуючого механізму – торсіону. За замовчанням він може виконати 22 000 – 25 000 підйомів/опускань полотна. За бажанням клієнта ресурс опціонально розширюється до 50, 75 або 100 тисяч повних циклів.

Для вологих будівель (наприклад, автомийок), «ВОРІТНІ СИСТЕМИ» пропонують спеціалізовані вироби з комплектом елементів, що мають підвищений захист від утворення іржі. Антикорозійний пакет від Doorhan містить в собі сталеві напрямні, петлі та опори з покриттям порошкового типу, і нержавіючі троси та пружини, оброблені методом цинкування. Литовські ворота на виробництво Ryterna можуть обладнуватись деталями, виконаними з гальванізованої сталі. Також під замовлення доступна розширена комплектація антикорозійного пакету.

Start HTML5 Template

Ковані ворота, хвіртки та аксесуари для двору

Start HTML5 Template

Ексклюзивні рішення для оформлення в’їзду та приватної території можна знайти в онлайн-магазині vsd-vorota.com.ua. Наші професійні ковалі порадують вас унікальними виробами ручної роботи, прикрашеними художніми елементами будь-якої складності. При виготовленні воріт з ковкою їх обов’язково покривають цинком, захищаючи від корозії та негативного впливу погодних умов на довгі роки. Зовнішній вигляд в’їзної системи попередньо затверджується з кваліфікованим художником або дизайнером. За бажанням клієнта ковані ворота з хвірткою можуть мати «прозоре» заповнення з невисокою щільністю елементів, або ж навпаки. Зробити територію більш стильною допоможуть перила, сходи, огородження, ліхтарі та лавочки, виготовлені вручну.

Автоматика для воріт в асортименті

Start HTML5 Template

Зручне дистанційне керування в’їздом у гараж та двір забезпечать електричні приводи відомих брендів CAME, NICE, ROGER TECHNOLOGY, HORMANN, DoorHan та BFT. Ви зможете легко управляти брамами, використовуючи для цього спеціальний пульт або навіть власний смартфон. Цінителям функціональності та максимального комфорту ми рекомендуємо звернути увагу на автоматику для вуличних воріт FААС 414 та FААС 741.

Сервіс vsd-vorota.com.ua у Львові

Start HTML5 Template

Ми піклуємось про кожного клієнта та пропонуємо товари відмінної якості. У нас можна купити вуличні ворота та брами для будівель, електричні приводи, вхідні двері та вікна, огородження, болларди, шлагбауми і не тільки. «VSD-VOROTA» напряму співпрацює з заводами Wisniowski, Hormann, Ryterna, Doorhan, Alutech та Kruzik і поставляє виключно оригінальну продукцію, зразки якої представлені в спеціалізованих шоу-румах компанії «ВОРІТНІ СИСТЕМИ». Виставковий салон у Львові.

Start HTML5 Template