Start HTML5 Template

Автоматичні секційні ворота в Івано-Франківську

Start HTML5 Template

Найкращим рішенням для захисту гаража від впливу негативних зовнішніх факторів стане сучасна в’їзна система з оптимальними характеристиками. Підйомні ворота створені для того, щоб забезпечувати власникові приміщення зручний доступ до нього та не допускати викрадення припаркованого автомобіля. Для виготовлення полотна конструкції використовуються міцні та надійні сендвіч-панелі. Їх утворюють зі сталевих неіржавіючих каркасів та пінополіуретанового наповнювача високої щільності – 46-47 кг/м³. Секції є досить стійкими до механічних пошкоджень, а також вони добре ізолюють гараж від протягів та стороннього шуму. Для приміщень, які не опалюються, зазвичай пропонуються моделі з товщиною стулки 40-45 мм. Найбільшу теплоізоляцію забезпечать конструкції від польського бренду Wisniowski, обладнані панелями рекордної товщини – 60 мм.

Start HTML5 Template

Дизайн відкидних воріт можна вважати іще однією їх перевагою. Виробники пропонують широкий вибір стилізування на будь-який смак. Щоб зробити оформлення в’їзної системи цікавим, її фарбують в нестандартний колір з палітри RAL. Секції можна декорувати за допомогою структурного тиснення у вигляді піску, дерева, штукатурки й не тільки. За бажанням клієнта панелі залишать гладкими та рівними, або нададуть їм формування під гофр (низький, середній чи високий), V-профіль або фільонку.

Також існує можливість індивідуального виготовлення воріт під замовлення з ексклюзивним дизайном. Полотно прикрашається привабливим принтом, декорується за допомогою підсвітки, віконець, наклейок і прозорих вставок або виконується відповідно до стилю фасаду гаража та дому.

Start HTML5 Template

Ворота з сендвіч-панелей відрізняються своєю зносостійкістю та довговічністю. Для того, щоб система функціонувала без збоїв щонайменше 14 років, її варто обладнати надійними пружинами балансування. Якщо монтажні параметри приміщення дозволяють – на конструкцію встановлюють торсійний механізм з потенціалом 25 000 робочих циклів, який розраховано на інтенсивну експлуатацію. Для брам, що монтують в гаражах з низькими стелями, передбачено пружини розтягування, які зазвичай витримують 15 000 підйомів та опускань полотна.

Також існує можливість індивідуального виготовлення воріт під замовлення з ексклюзивним дизайном. Полотно прикрашається привабливим принтом, декорується за допомогою підсвітки, віконець, наклейок і прозорих вставок або виконується відповідно до стилю фасаду гаража та дому.

Роллеты на гараж

Start HTML5 Template

Жалюзийные ворота станут идеальным решением для помещения с очень низким потолком и ограниченным пространством. Обычно рулонную систему ставят тогда, когда параметры гаража не подходят для установки секционной модели. Благодаря небольшому весу изделия его закрепляют быстро и легко. Монтаж защитных роллет может быть осуществлён с внутренней или внешней стороны гаража, а также прямо в проёме.

«ВОРІТНІ СИСТЕМИ» пропонують в’їзні конструкції найвищої якості від провідних європейських виробників Hormann, Ryterna, Doorhan, Kruzik, Wisniowski та Alutech.

Ролети на гараж

Start HTML5 Template

Якщо паркувальне приміщення за технічними причинами не підходить для монтажу секційної системи, його варто обладнати зручними рулонними воротами. Вони мають низку беззаперечних переваг: компактність, легкість у користуванні та можливість установки як в прорізі, так і накладним способом з будь-якого боку гаража.

Для виготовлення жалюзійних воріт під розмір застосовуються алюмінієві профілі різних типів: екструдовані, пінозаповнені, оглядові та вентиляційні. Їх можуть пофарбувати у привабливий відтінок з палітри RAL або залишити в первозданному вигляді. В онлайн-магазині vsd-vorota.com.ua можна купити захисні ролети виробництва Doorhan (Чехія) та Alutech (Білорусь).

Розпашні та відкатні ворота у двір

Start HTML5 Template

Для захисту приватної території та для комфортного доступу до неї пропонуються спеціалізовані в’їзні конструкції. Найбільший попит серед клієнтів мають автоматичні ворота на роликах, оскільки вони компактніші за розпашні та зручніші у користуванні. Їх можуть виготовляти з різних матеріалів у залежності від побажань замовника. Зсувні системи економ-класу зазвичай зашивають профільним листом з захисним полімерним покриттям, що позитивно впливає на зносостійкість матеріалу. Ворота зі сталевої фільонки будуть служити довше, оскільки вони приблизно втричі жорсткіші за конструкції з профнастилу. Формоване полотно, що нагадує шоколадну плитку, відрізняється стійкістю до подряпин та досконало витримує вітрове навантаження.

Конструкції від Alutech та Doorhan зі стулками із «сендвічів» обов’язково сподобаються господарям, що вже встановили секційну систему в гараж. До основних переваг панелей можна прирахувати їх зносостійкість, невелику вагу та привабливий зовнішній вигляд. Стулки з даним заповненням не тільки стилізують у відповідності до побажань замовника, а й обладнують хвірткою та навіть віконцями для огляду території в разі необхідності.

Ворота для приватного дому класу «преміум» пропонує відомий виробник Wisniowski. Оцинковані дизайнерські конструкції, які виготовляють на польському підприємстві, оснащуються найсучаснішими пристроями управління та безпеки.

Ворота для підприємств

Start HTML5 Template

Моделі в’їзних систем, які застосовуються для обладнання промислових приміщень, значно відрізняються від виробів для побутового користування. В першу чергу, ворота на завод матимуть великі розміри та підвищений строк експлуатації, забезпечений механізмом балансування. Їх серійно обладнують торсіоном, який витримує 25 000 підйомів та опускань стулки. На брами, якими планують користуватись дуже інтенсивно, опціонально встановлюють механізм з розширеним ресурсом (50/75/100 тисяч робочих циклів).

Для виготовлення воріт на склад чи у цех зазвичай застосовуються сендвіч-панелі, які на вимогу додатково обладнують панорамними вставками, що не б’ються. Брами для автосалонів та ангарів можуть бути повністю скляними та прозорими.

Для станцій технічного обслуговування та автомийок пропонуються в’їзні системи з антикорозійним пакетом. До нього входять конструкційні елементи з гальванізованої сталі або оцинковані деталі з порошковим покриттям. Таке рішення стане оптимальним для кожного приміщення з високим рівнем вологості.

«ВОРІТНІ СИСТЕМИ» пропонують промислові брами Hormann, Doorhan, Ryterna, Wisniowski та Alutech за найкращими цінами від виробників.

Ковані ворота, огорожі, сходи та аксесуари для двору

Start HTML5 Template

Металеві вироби ручної роботи відрізняються довготривалим строком служби та своїм ексклюзивним оформленням. Ковані брами можуть мати повністю унікальний дизайн, створений професійним художником спеціально для вас. Майстри виконають замовлення будь-якої складності, застосовуючи метод кування по розпеченому металу. Для того, щоб захистити матеріал від появи корозії, його оцинковують та вкривають металізованим барвником, виробленим у Німеччині. За бажанням клієнта ковку поєднують з натуральним деревом, полікарбонатом або профлистом.

Також на сайті vsd-vorota.com.ua можна купити ковані огорожі, хвіртки, сходи та поручні, фігурні ліхтарі, лавочки та багато іншого.

Автоматика для воріт від провідних виробників

Start HTML5 Template

Електричні приводи значно полегшать користування гаражними та вуличними в’їзними системами. Пристрої від DoorHan, CAME, HORMANN, ROGER TECHNOLOGY, BFT та Nice зроблять конструкції більш функціональними та подовжать строк їх життя. Ви зможете управляти в’їздом за допомогою власного смартфона або пульта дистанційного керування. Вуличні брами якнайкраще працюватимуть з популярною італійською автоматикою FААС 414 та FААС 741.

Сервіс vsd-vorota.com.ua в Івано-Франківську

Start HTML5 Template

В нашому інтернет-магазині можна замовити не лише брендову продукцію найвищої якості, а й усі супутні послуги до неї. «VSD-VOROTA» пропонують в’їзні системи на будь-який смак від заводів Wisniowski, Ryterna, Hormann, Doorhan, Alutech та Kruzik, які будуть не тільки доставлені на об’єкт, а й установлені всього за декілька годин! Окрім брам різного призначення, у нас можна купити пристрої для автоматизації, шлагбауми, дорожні блокіратори, двері, вікна, огорожі та багато іншого. Якщо ви маєте бажання ознайомитись із товарами детальніше – приходьте до спеціалізованого шоу-руму «ВОРІТНІ СИСТЕМИ» в Івано-Франківську.

Start HTML5 Template